4 hodnocení

Algamo Astaxanthin - Paměť a soustředění (prémiová řada 2mg)

Must have pro zkouškové období. Nebo taky milý dárek prarodičům, kteří vyjmenují všechna jména vnuků, než je napadne zrovna to vaše. Řádná dávka antioxidantů také pomůže vyrovnat se se stresovým obdobím a látky jako Ginkgo biloba a kyselina listová dají dohromady paměťové centrum.

 

✅ 5 prospěšných látek ve snadno polykatelné kapsli

✅ Bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin

✅ Ginkgo biloba zocelí krátkodobou paměť

✅ Astaxanthin působí jako velice silný přírodní antioxidant 

✅ Kyselina listová snižuje únavu a přispívá k psychické pohodě

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 444
Značka: Algamo
520 Kč
Kategorie: Produkty
Položka byla vyprodána…

Astaxanthin je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů, který má široké spektrum blahodárných účinků nalidský (a nejenom lidský) organismus. Řadí se mezi karotenoidy, látky rozpustné v tucích. Jako antioxidant předčí svou silou iznámé antioxidanty. Je:

6000×účinnější než vitamin C
3000×účinnější než resveratrol
800
×účinnější než koenzym Q10
560×účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji
500× účinnější než vitamin E

Antioxidanty pomáhají odbourávat volné radikály, což jsou reaktivní částice, které způsobují oxidační stres. Ten má nepříznivý vliv na tělesné buňky, tkáně i celé orgány astojí u vzniku řady onemocnění. Mimoto způsobuje také stárnutí. Astaxanthin má navíc jedinečnou strukturu, díky níž chrání buněčné membrány ve všech orgánech těla. Zabraňuje tak jejich předčasnému stárnutí a poškození.

Astaxanthin může posílit imunitu. Podporuje totiž tvorbu imunoglobulinu a rychlé množení širokého spektra imunitních buněk. Navíc tento antioxidant pomáhá snížit produkci látek, které se podílejí na vzniku zánětlivých procesů v těle.

Astaxanthin napomáhá chránit mozkové buňky před poškozením. Chrání zrak před poškozením UV zářením, působí jako ochrana problémů se zrakem, které souvisejí s věkem. Především lidé, pracující denně s počítačem, pak ocení zlepšení schopnosti zaostření azmírněníúnavy očí. Má blahodárný vliv na pokožku. Astaxanthin dokáže pokožku nejen chránit před škodlivým UV zářením a spálením od slunce a urychlit její hojení po poškození slunečním zářením, ale také zlepšuje celkový stav a vzhled pleti. Zpomaluje stárnutí, viditelně redukuje vrásky a stařecké skvrnky, zvyšuje elasticitu a hydrataci pleti. Zlepšuje produkci kožního mazu, aje tak vhodný také pro aknózní pleť.

Doporučené dávkování: Děti od 12 let a dospělí 2x denně 2 kapsli.

Návod k užití: Užívat s jídlem. Kapsle zapíjejte větším množstvím tekutiny.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let věku a těhotné nebo kojící ženy. O užívání během těhotenství se poraďte se svým lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Ukládejte mimo dosah dětí. V případě zvýšené citlivosti na některou složku přípravku užívání přerušte.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a v suchu. Spotřebujte do tří měsíců od otevření. Po odebrání potřebného množství obal vždy dobře uzavřete.

Doplněk stravy - Non GMO 

Balení 60 kapslí

 

Výrobce: Algamo s.r.o., Antala Staška 510/38, 140 00, Praha 4, Česká republika

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu