Jak dlouho užívat chlorellu

do textu 1 (1)_2

Proč je chlorella stále populárnější? Proč se lidé rozhodli zahrnout chlorellu do své stravy a stravy svých rodin? Tato superpotravina je tak úžasná, že mnoho žen se dokonce rozhodlo užívat chlorellu během těhotenství. Tato super výživná řasa je plná chlorofylu, aktivního vitamínu B12, nukleových kyselin a dalších látek prospěšných tělu a jednotlivým orgánům.

Chlorella může prospět téměř komukoli, ale neexistuje univerzální recept na její použití. Všichni jsme složité a unikátní bytosti s mnoha podobnostmi, ale jsme také jednotlivci s vlastními jedinečnými vlastnostmi a původem. Faktory, jako je rychlost absorpce, schopnost likvidace, fyziologické reakce a hladiny znečišťujících látek v těle, jsou specifické pro každého jednotlivce.

Následujicí doporučení pro použití slouží pouze k orientaci v prvních dávkách chlorelly. Poskytují informace o průměrných dávkách a léčbě, a proto by měly být čteny pouze pro informační účely. Je důležité najít dávku, která je pro vás to pravé, v závislosti na ročním období, úrovni stresu, únavě nebo jiných proměnných faktorech.

Denní příjem závisí spíše na obsahu Chlorelly v jednotlivé tabletce. Zkušenosti spotřebitelů ukázaly, že denní dávka 2-5 gramů chlorelly stačí. Pokud jedna pilulka obsahuje 300 mg, pacienti by měli užívat 10-15 tablet denně, aby splnili denní příjem. Naopak, pokud má pilulka 500 mg, stačí užit 6-8 tablet denně. Nejlepší je rozdělit celkové množství tablet užívaných denně na tři sezení. Například pokud plánujete užít 15 tablet na 300 mg, vezměte 3 před snídaní, 3 před obědem a 3 před večeří. Neexistuje však žádný univerzální vzorec. Měli byste experimentovat a zjistit, že je to pro vás nejpohodlnější.

do textu 2 (1) copy

Někteří lidé se rozhodnou užívat chlorellu po dobu 3-4 měsíců dvakrát ročně, zatímco jiní upřednostňují užívání doplňků po celý rok. Podobně někteří lidé užívají 10 chlorelly (300 mg) denně, zatímco jiní 30 tablet. Je na každém jednotlivci, aby dávku upravil podle svých potřeb.

Zkušenosti spotřebitelů ukázaly, že denní dávka 2–5 gramů chlorelly (nebo 10–15 300 mg chlorellových tablet) má významné pozitivní účinky na kvalitu života. Lékaři a odborníci na výživu také doporučují užívat 3–5 gramů nebo 10–15 tablet každý den, aby se předešlo zdravotním komplikacím a nemocem.

Upozorňujeme, že nikdy nebyl hlášen žádný případ předávkování chlorellou.

Chcete-li najít správné dávkování, věnujte zvláštní pozornost reakcím vašeho těla a celkovému pocitu. Nabízíme vám vyzkoušet Chlorellu od Gana Herbs, která je jedna z nejkvalitnějších na trhu a splňuje veškeré podmínky plnohodnotného supplementu. 

s textem (1)