Jakou chlorellu vybrat

do textu 1 (1)_5

Jedním z nejdůležitějších faktů o chlorelle, který byste měli znát, je ten, že koupit si ji můžete POUZE pokud je pěstována ve filtrovaných umělých bazénech.

Proč..? Protože, bohužel, žádný vodní útvar v přírodě není bez toxinů. Chlorella je jako houba, u které jde  o absorpci rtuti a jiných toxických kovů. Tato úžasná jedlá řasa agresivně vtahuje toxiny do sebe, když je pěstována v přírodním prostředí! Jíme-li to, nese tyto jedy do našich těl!

Proto, pokud máte problémy se rtutí nebo jinou toxicitou a zvolíte špatný produkt, můžete do těla přidávat toxické kovy, které vám následně poškodí zdraví! Znalost o chlorelle vám pomůže vyhnout se produktům, které tvrdí, že jsou pěstovány v „nedotčeném“ přírodním prostředí - jsou to drahé, toxické spodiny!

Jedna z nejdůležitějších otázek, které si musíte položit:

Je chlorella, kterou kupujete, pěstována uvnitř nebo venku?

Sluneční světlo je nezbytné pro pěstování nejlepší chlorelly. Proto ekologicky řízené rybníky, ve kterých se tato superpotravina pěstuje, MUSÍ být venku. Aby bylo možné vázat rtuť, jiné toxické kovy a mnoho toxinů z prostředí, jako je dioxin, potřebují bohaté sluneční světlo.

do textu 2 (1)_4

Bylo zjištěno, že chlorella pěstovaná uvnitř, na sebe neváže žádné toxiny. 

Ochrana: Produkt, který si koupíte, by měl být TAKÉ chráněn před expozicí toxinům z prostředí, takže venkovní rybníky by měly být zakryty během deště a silného větru, který může přenášet kontaminující látky. Testování: Rybníky musí být neustále sledovány a testovány, aby byla zajištěna správná výživa (minerály atd.) Pro rostoucí řasy a aby voda neobsahovala toxické sloučeniny.

VERDIKT: Prohlédněte si vždy etiketu Chlorelly, kterou kupujete. Zjistěte více o dodavateli, aby jste si mohli zjistit více o kvalitě a využívat benefitů Chlorelly pro vaše zdraví naplno. Nabízíme vám vyzkoušet Chlorellu od Gana Herbs, která je jedna z nejkvalitnějších na trhu a splňuje veškeré podmínky plnohodnotného supplementu, dodávajicí vašemu tělu veškeré potřebné vitamíny, které mu chybí.

s textem (1)_2