Neohodnoceno

Cordyceps BIO 60 kapslí 500mg

Cordyceps byl objeven asi před 2000 lety jako exotická léčivá houba popsaná v tradiční čínské a tibetské medicíně. Vyskytuje se především ve vysokých horách Číny a Indie. Životní cyklus cordycepsu začíná tím, že výtrusy cordycepsu přistanou na těle hmyzu a postupně vyklíčí, kompletně požerou danný hmyz. Když je hmyz kompletně zpracován, z jejích hlavy vyroste houba, která zase rozsévá trus v okolí a životní cyklus začíná znovu.

Cordyceps se nejčastěji používá při poruchách ledvin a mužských sexuálních problémech. Používá se také po transplantaci ledviny, při problémech s játry a zlepšování sportovního výkonu.

Skladem
Kód: 309
Značka: Gana Herbs
529 Kč

Země původu: Čína, Japonsko, Indie, Peru

Další názvy: Housenice čínská, Caterpillar Mushroom, Cs-4, Champignon Chenille, Chinese Caterpillar Fungus, Cordyceps sinensis, Dong Chong Xia Cao, Dong Chong Zia Cao.

Počet dávek v balení: 30 (1 denní dávka = 2 tobolky) celkem 60 tobolek.

Složení: Cordyceps BIO prášek militaris, veganská tobolka rostlinného původu (Hydroxypropylmethyl celulóza)

 

 

Zvyšuje fyzický výkon

Cordyceps zvyšuje tělu produkci molekuly adenosintrifosfátu (ATP), která je nezbytná pro dodávání energie do svalů a zlepšuje způsob využití kyslíku pro tělo během cvičení.

 

Proti stárnutí

Tradičně se cordyceps užívá ke snížení únavy, zvýšení síly a sexuální touhy. Působí hlavně proti stárnutí díky vysokému podílu antioxidantů, které zároveň bojují proti ostním nemocem.

 

Protinádorové účinky

Cordyceps zpomaluje růst nádorů, snižuje riziko onkologických onemocnění a zároveň snižuje vedlejší účinky léčby a vývoje onkologických nemocí.

 

Reguluje cukrovku typu 2

Cukrovka je onemocnění, při kterém tělo buď neprodukuje nebo nereaguje na hormon inzulín, který normálně přenáší glukózu cukru do vašich buněk na energii. Když vaše tělo neprodukuje dostatek inzulínu nebo na něj dobře reaguje, glukóza nemůže vstoupit do buněk, takže zůstává v krvi. Příliš mnoho glukózy v krvi může v průběhu času způsobit vážné zdravotní problémy.

Je zajímavé, že Cordyceps může udržovat hladinu cukru v krvi ve zdravém rozmezí napodobováním působení inzulínu. Snižuje hladinu cukry v krvi a také chrání před onemocněním ledvin, běžnou komplikací cukrovky.

 

Udržuje zdravé srdce

Cordyceps je ve skutečnosti v Číně schválen pro léčbu arytmie, což je stav, kdy je srdeční rytmus příliš pomalý, příliš rychlý nebo nepravidelný. Cordyceps posiluje srdce díky absenci adenosinu, což je přirozené vyskytující se sloučenina, která chrání srdce. 

Cordyceps má také příznivé účinky na hladinu cholesterolu. Snižuje “špatný” LDL cholesterol a triglyceridy, které mohou zvýšit riziko srdečních onemocnění.

 

Snižuje záněty v těle

Ačkoli některé záněty jsou pro tělo dobré, příliš velké množství  může vést k onemocněním, jako jsou srdeční choroby a onkologické onemocnění. Ve skutečnosti Cordyceps snižuje zánět dýchacích cest. 

Cordyceps je v tradiční čínské medicíně dobře známý a po staletí se používá k léčbě mnoha zdravotních onemocnění.

Výhody Cordycepsu:
  • Podporuje zdraví ledvin
  • Optimalizuje sexuální apetit
  • Zvyšuje fyzický výkon
  • Snižuje záněty v těle
  • Má protinádorové účinky
  • Snižuje cukr v krvi
  • Udržuje zdravé srdce
  • Reguluje LDL cholesterol a triglyceridy
  • Udržuje pevnou imunitu
  • Vysoký podíl biologických aktivních látek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Horliví cestovatelé, kteří našli zalíbení v poznávání bylin, přírodních produktů, superpotravin a cestě ke zdraví. Našim úkolem je přinést na český trh kvalitnívlastní zkušeností odzkoušené produkty, které splní všechny vaše přání, ať už potřebujete energii, soustředění, lepší výkon, ale i detoxikaci, zlepšení spánku a zmírnění stresu.

gana-herbs