Neohodnoceno

Maca červená 60 kapslí 500mg

Maca červená je vzácná forma macy, která je nejvyužívanější u žen. Červená představuje ženskou vnitřní energii. Energii, která vyživuje, vyvažuje a uklidňuje tělo i hormony. Tradičně se používá k prevenci a zlepšení stavů, jako jsou: úzkost, nadledvinová únava, osteoporóza, problémy s krevním oběhem, hypoxie (nízký obsah kyslíku) nebo chronický zánět. Červená maca také vyživuje, reguluje a posiluje ženské reprodukční orgány a u mužů funkci prostaty. Je zajímavé, že červená maca je nejúčinnější pro posílení kostí, přičemž výtažky červené macy ve vysokých dávkách zabraňují úbytku kostní hmoty po menopauze. Dále se ukázalo, že červená maca je nejúčinnější při zlepšování plodnosti žen a libida. To ale neznamená, že červená barva je určena pouze pro ženy, u mužů byly stejné vysoké dávky extraktu červené maca schopny zlepšit funkci prostatysnížit zánět a současně stimulovat mužské libido, takže muži i ženy mají pozitivní přínosy pro konzumaci červené macy a muži i ženy musí vyživovat svou ženskou energii.

Skladem
Kód: 306
Značka: Gana Herbs
399 Kč

Země původu: Jižní Amerika, Peru.

Oficiální název: Lepidium Meyenii, můžete ho nalézt také pod názvy Maca kořen, Peruánský ženšen, či Řeřicha Peruánská, peruánská viagra. 

Počet dávek v balení: 30 (1 denní dávka = 2 tobolky) celkem 60 tobolek.

Složení: 100 % Red Maca prášek, veganská tobolka rostlinného původu (Hydroxypropylmethyl celulóza)

Doporučujeme 2 tobolky denně, ráno po jídle po dobu alespoň 30 dní.

 

Prostata

Červená maca udržuje zdravou prostatu, pomáhá zlepšit funkci prostaty a snižuje záněty.

 

Pevnost kostí

Červená a černá maca značne zlepšuje tvrdost a hustotu kostí. Červená je nejúčinější pro posílení kostí, zabraňuje úbytku kostní hmoty i po menopauze.

 

Nálada a energie

Zlepšuje značně náladu, snižuje stres, napětí, nervozitu a zvyšuje každodenní přirozenou energii bez potřeby dobíjet baterky kávou.

 

Deprese

Maca má značně pozitivní vliv na odstranění depresí. Černá maca více posiluje schopnost učení se a paměti, ale červená je nejefektivnější k odstranění negativních myšlenek a nepřijemných stavů. Uklidňuje tělo i hormony.

 

Hojení ran

Pozitivní vliv na hojení ran, maca snižuje počet neutrofilů a zvyšuje počet makrofágů. Urychluje dobu zotavení po úrazu.

 

Vysoký podíl nutričních hodnot

Nejvíce nutričních hodnot má právě červená maca, poté žlutá a nejméně černá.

 

Zdravá pokožka

Maca poskytuje určitou ochranu před slunečním spálením. Červená maca chrání kůži a játra před významným zvýšením aktivity peroxidace lipidů.

 

Zlepšuje imunitu

Zlepšuje pevné zdraví, pomáhá chránit před virovými a bakteriálnímiúčinky. Červená Maca má i všeobecné účinky Macy, liší se nejvíce v tom, že zvyšuje libido a plodnost hlavně u žen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Horliví cestovatelé, kteří našli zalíbení v poznávání bylin, přírodních produktů, superpotravin a cestě ke zdraví. Našim úkolem je přinést na český trh kvalitnívlastní zkušeností odzkoušené produkty, které splní všechny vaše přání, ať už potřebujete energii, soustředění, lepší výkon, ale i detoxikaci, zlepšení spánku a zmírnění stresu.

gana-herbs