6 hodnocení

Maca Peruánská 50 kapslí 500 mg

Maca obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, včetně: vápníku, fosforu, mědi, draslíku, železa, zinku a komplexu aminokyselin. Pomáhá posilovat kosti a zuby, obnovuje strukturu kostí v těle.

Skladem
Kód: 46
Značka: Gana Herbs
259 Kč
maca zázrak z peru
Tip

Maca, zázrak z Peru

Země Původu: Jižní Amerika, Peru.

Oficiální název: Lepidium Meyenii, můžete ho nalézt také pod názvy Maca kořen, Peruánský ženšen, či Řeřicha Peruánská, peruánská viagra.

Vlastnosti

Je původem z peruáských hor v Andách a má dlouhou a hrdou historii kulinářského i léčivého využití. Kořen Maca se obvykle suší a mele na prášek, který se pak může přidat a spotřebovat s jakýmkoliv jídlem. Je třeba poznamenat, že Maca by měla být konzumována v syrové formě, protože tepelnou úpravou ztrácí všechny benefity, které tato rostlina může poskytnout. Patří do rodiny adaptogenů.

Účinky a benefity Macy

Zvyšuje libido

Výzkumy ukazují, že po nejméně šesti týdnech požití Macy Peruánské se sexuální touha zvyšuje jak u mužů, tak u žen. Pokud tedy chcete zlepšit svůj milostný život, může být Maca přírodní afrodiziakum, které potřebujete!

Podpora plodnosti

Maca jakožto libido booster má příznivé vlastnosti i na plodnost. Znatelně přispívá k lepší kvalitě a množství spermatu.

Zmírňuje příznaky menopauzy

Ukázalo se, že tato peruánská rostlina na pomáhá hormonální regulaci, která zase může zmírnit hormonálně související symptomy menopauzy, jako jsou návaly horka, vaginální suchost a problémy se spánkem.

Přírodní zlepšení nálady a snížení stresu, kortizolu

Maca Peruánská obsahuje flavonoidy, které snižují známky úzkosti a deprese. Prášek Macy pomáhá vyrovnávat hladiny kortizolu, což vám pomůže srovnat hladinu stresu a zvýšit pocit štěstí. Zvýšený stres a kortizol vede k řadě zdravotních komplikací, jakožto snížený imunitní systém, menší šance otěhotnět, horší trávení, rozkladu svalové hmoty a řadě dalších komplikací.  

Zvyšuje energii

Maca se stala velice populární díky svým vlastnostem v komunitě sportovců a kulturistů. Pravidelné používání tohoto doplňku zvyšuje výkon a celkovou energii.

Zlepšuje mozkovou činnost

Po staletí peruánští domorodci používají Macu ke zlepšení školních výsledků dětí ve škole. Tato tradice je nyní podporována moderními výzkumy, které potvrzují zlepšení kognitivních funkcí a paměti.

Maca Peruánská a její výhody:

 • Zvyšuje libido a sexuální touhu mužů i žen
 • Navozuje příjemnou náladu
 • Zlepšuje fyzický výkon a vytrvalost
 • Zvyšuje plodnost 
 • Snižuje volné radikály v těle
 • Zmírňuje příznaky menopauzy a menstruace
 • Má pozitivní vliv na akné
 • Srovnává hladinu kortizolu a hormonů
 • Odstraňuje únavu
 • Podporuje imunitní systém
 • Posiluje paměť a mozkovou činnost

Počet dávek v balení: 25-50 (1 denní dávka = 1-2 tobolky) celkem 50 tobolek.

Složení: 100 % Maca prášek, želatinová tobolka

Doporučujeme 1-2 tobolky denně (ráno i večer) po dobu alespoň 30 dní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Horliví cestovatelé, kteří našli zalíbení v poznávání bylin, přírodních produktů, superpotravin a cestě ke zdraví. Našim úkolem je přinést na český trh kvalitnívlastní zkušeností odzkoušené produkty, které splní všechny vaše přání, ať už potřebujete energii, soustředění, lepší výkon, ale i detoxikaci, zlepšení spánku a zmírnění stresu.

gana-herbs