Neohodnoceno

ProNURSE® chladivý gel s kostivalem a vitamínem E

ProNURSE® chladivý gel s kostivalem a vitamínem E osvěží a ochladí namáhanou pokožku zvláště u dlouhodobě ležících pacientů. Vhodný i pro aktivní sportovce pro ochlazení napjatých a přetížených svalů. Prokázaný rychlý účinek. Až 4 násobná síla ve srovnání s naším produktem 002-CG-400 - Chladivý gel. Rychlá pomoc při maximální zátěži a následné bolestivosti svalů, úponů a kloubů! Podpora při léčbě syndromu karpálního tunelu!

Skladem
Kód: 480
Značka: ProNurse
299 Kč
ProNURSE® chladivý gel s kostivalem a vitamínem E
Novinka Tip

Jemný chladivý gel dopraví aktivní vitamin E velmi rychle při jemné masáži do pokožky. Chladivý gel je známý svými osvěžujícími vlastnostmi a rychlým ústupem bolestí kolenních kloubů, svalů nebo i hlavy. U aplikace na spánkové a čelní oblasti při bolestech hlavy buďte opatrní, aby se gel nedostal do očí. Gel také uklidňuje bolest tzv. skrytých křečových žil, kdy je úleva skutečně znatelná chvíli po aplikaci. Jemnou masáží u ztuhlých svalů, tzv. přeleženého krku a dalších svalových obtížích výrazně snižuje bolestivost a opět vrací svaly do původní kondice. Masáží dosáhnete i snížení výskytu křečí dolních končetin, zejména stehen a lýtek.
Fyzický pocit ochlazení provází následný jemný efekt prohřátí a tím prokrvení nedokrvené tkáně a svalstva.

KOSTIVAL LÉKAŘSKÝ – jeho vysoký obsah výrazně napomáhá při zánětech žil, pohmožděninách, zlomeninách a posttraumatických stavech svalstva. Výborně se gel osvědčil i pro úlevu od bolesti vnitřních křečových žil, kdy mírní vnitřní napětí.

TOCOPHERYL ACETATE (syntetický vitamin E) – vzniká vakuovou separací z rostlinných olejů a velmi dobře se vstřebává do pokožky. Vitamin E je silný antioxidant, bojuje proti působení volných radikálů, zabraňuje předčasnému stárnutí (pigmentové skvrny, vrásky, ztráta pevnosti a pružnosti), zpomaluje šupinatění pokožky a jeho předností je i prevence proti nádorovému bujení.

UPOZORNĚNÍ – vyvarujte se nanášení gelu na otevřené rány, na sliznice a vyhněte se styku s očima. Při častém výskytu křečí a atypických bolestí doporučujeme tento stav konzultovat vždy s odborným lékařem.

TESTY PROKÁZALY – že gel vykazuje dlouhodobý účinek a úlevu od bolesti po aplikaci až několik hodin. Gel po zaschnutí nelepí a není potřeba jej, jakkoliv omývat.
Podle recenzí uživatelů se gel řadí mezi nejúspěšnější produkty naší řady PRO–NURSE®.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky unikátnímu složení nabízí vhodný způsob péče také o dětskou pokožku a všude tam, kde je péče o pokožku na prvním místě, zejména pak při inkontinenci, dlouhodobém ležení, snížené pohyblivosti, při sportu a volnočasových aktivitách.

Zpět do obchodu