CBG a CBD oleje

CBG olej se skládá z kanabigerolu, který se ředí konopným olejem nebo olivovým olejem. Náš lidský endokanabinoidní systém produkuje endokanabinoidy. Rostlina konopí produkuje fytokanabinoidy. Tyto dva typy kanabinoidů jsou si velmi podobné. 

Protože většina rostlin konopí obsahuje méně než 1% koncentraci CBG, trvalo nějakou dobu, než byly účinky CBG oceněny. Dosud je proto obvykle označován jako „méně důležitý“ kanabinoid. Rostliny konopí, které jsou v současné době k dispozici, jsou šlechtěny, protože obsahují hodně THC a / nebo CBD. Výsledkem je, že tyto kmeny mají obvykle nízký obsah CBG. V současné době výrobci stále experimentují s křížením, aby se vytvořily kmeny s vyšší koncentrací CBG.

Existuje průzkum dokazující vzácnost CBG a to v tom, že v kombinaci s CBD, zrychluje a zlepšuje jeho efekt. Tato složka bojuje proti zánětu (zrychluje jeho léčbu), bolesti, nevolnosti a zpomaluje množení rakovinných buněk. Rostliny s vysokým obsahem CBG jsou prospěšné při léčbě stavů, jako je zánětlivé onemocnění střev, Crohnova choroba a rakovina.

Cena

9901150
19901150

Značky

Položek k zobrazení: 2
2 položek celkem