Spirulina tablety a kapsle

Spirulina je jedním z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších doplňků výživy na světě. Nejčastěji se vyskytuje ve formě prášku. Tento produkt je vyroben z modrozelených řas a obsahuje obrovské množství živin, které mohou významně zlepšit zdraví těla a funkci mozku. Dále v článku se podíváme na zdravotní přínosy spiruliny a možné vedlejší účinky její konzumace.

Spirulina patří do rodu sinic, modrozelených řas, které jsou již dlouho považovány za nejcennější produkt pro naše zdraví. Spirulina je důležitou součástí detoxikační stravy, protože zlepšuje funkci jater, zlepšuje bariérové ​​mechanismy a zvyšuje čistící funkce těla. Díky Spirulině je tělo odolnější a energičtější; odstraňuje toxiny z těla a strava je nasycena komplexem vitamínů, mikro a makroelementů; tudíž metabolismus, koncentrace cukru a hladiny cholesterolu jsou normalizovány.

Spirulina se však také prosazuje k prevenci, léčbě nebo léčbě řady stavů, včetně vysokého cholesterolu, hypertenze, cukrovky, deprese, virové hepatitidy a podvýživy. Navíc se říká, že posiluje imunitní systém a zlepšuje funkci ledvin a jater.

Cena

349350
1349350

Značky

Položek k zobrazení: 1
spirulina
349 Kč
65
1 položek celkem