Plavková sezóna s CBD

Je to tu. Každoroční stres spojený s odhalováním těla, přichází léto! A první věta, kterou vám chceme předat je, že beach body má každý. Stačí mít tělo a jít na pláž. Všechno je tedy v nejlepším pořádku, pokud nás tedy přes hranice pustí.

 

Pokud se ale opravdu necítíte fit a chcete po lockdownu zlepšit svou fyzičku a tím i postavu, můžete číst dál. 

image0_5

 

Představte si, že vaše tělo dostává denně dávku stresového hormonu. Deadliny v práci, skřípající vztahy, hrůza z dovolené, změn nebo třeba stěhování. Takové tělo, které si myslí, že je na pokraji války, si nezačne v pohodě ubírat (tedy spalovat tuky), když se přece blýská na horší časy. A když ještě přidáte nedostatek spánku a uberete výrazně jídla, budete akorát unavení a zničení, rozhodně ne hubení. Nehledě na to, že spousta lidí se ve stresu nárazově přejídá. O jojo efektu jste taky určitě slyšeli.

image2_7

 

Pokud se ale budeme tělu věnovat, zdravě jej vyživovat a přidáte do toho ještě CBD. Dalším plusovým bodem může být omezení alkoholu, pokud se potřebujete večer uklidnit, nemusíte si už otevřít kalorické víno, ale přírodní alternativu. A tělo má našlápnuto k rovnováze. Nebude mít důvod obalovat se tukem. A vás nezaskočí úzkosti a deprese podpořené nebo dokonce způsobené nedostatkem sebelásky. V tu chvíli můžete začít řešit více stravu a pohyb. Bez pohybu to totiž taky nejde. 

image5_2

 

Hubnutí a tvarování postavy je běh na dlouhou trať. Pokud se běhat opravdu vydáte, máte dobře našlápnuto! Nenuťte se. Nebaví vás běhat? Co pak třeba badminton, ale pořádně v tempu! Nebo plavání, zumba nebo nějaká sestava cviků, která na vás omylem vyběhne na Youtube. Omezte sladké a smažené jídla, ale nebrečte, když na oslavě vybílíte talíře. Nikdo není dokonalý, v oblasti stravování už vůbec ne. 

image3_6

 

Pokud si ale dokážete uvědomit, proč tohle děláte (opravdu potřebujete jen zapůsobit na cizí lidi v bazéně nebo chcete bez zadýchání vyběhnout se psem kopec i na podzim?) o motivaci mít nouzi nebudete. 

 

Mimochodem, všechny tvary jsou krásné. Ano, i ty vaše.

image4_4

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení